O nás

O nás

Vítejte na našem webu Roudnice má na víc! Jsme skupina dobrovolníků a nezávislých autorů, kteří se chtějí podělit o zprávy a příběhy ze svého okolí. Naším cílem je vytvořit mediální platformu, která bude sloužit k inspiraci, větší informovanosti i jako místo výměny názorů.

Náš tým se skládá z místních obyvatel, kteří mají rádi své město a chtějí ho přiblížit lidem z okolí. Roudnice nad Labem, i její okolí, je plné zajímavých lidí a jejich příběhů a s nim vás chceme na našich stránkách seznámit.

Chceme být platformou, která posune naše město vpřed
Jak se žije v Roudnici nad Labem? Podle žebříčku Obce v datech[https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/index-kvality-zivota-2020-kde-se-v-cesku-nejlepe-zije/r~82cfd188144811eb8972ac1f6b220ee8/], který sestavuje společnost Deloitte a porovnává v něm kvalitu života v obcícha městech, najdeme Roudnici…

Jedním z našich dílčích cílů je psát o lidech, kteří naše město posouvají kupředu a dělají ho lepším. Chceme seznámit s nimi i čtenáře z jiných měst, aby mohli vidět, jaká kreativita a iniciativa se v našem regionu skrývá. Chceme jim ukázat, že Roudnice má na víc, než se na první pohled může zdát.

Jsme přesvědčeni, že místní noviny mohou mít velký vliv na životy lidí v naší komunitě. Proto se snažíme být co nejvíce zapojeni do dění ve městě a být v kontaktu s našimi čtenáři.

Naším cílem je stát se důvěryhodným zdrojem informací pro všechny, kteří chtějí vědět více o dění ve městě. Pokud máte nápad na článek nebo nás chcete kontaktovat, neváhejte nás kontaktovat.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na to, že vám budeme moci přinášet zajímavé čtení každý týden!